Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu. Cechuje je dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.


Popularna brama uchylna przetłaczana w poziome lub pionowe linie przekonuje swoim ciągle modnym wzornictwem. Materiał najlepszej jakości zapewnia wytrzymałość bramy i trwałą ochronę przed korozją. Natomiast wybór dowolnej kolorystyki i dodatkowe elementy wystroju, takie jak nawierzchniowe fryzy, przetłoczenia w jodełkę czy uchwyty o pięknym kształcie, umożliwiają kształtowanie indywidualnego wzornictwa bramy.


Bramy uchylne Hörmann są skutecznie zabezpieczone przed opadnięciem i chronią dłonie przed przytrzaśnięciem. Żadna inna brama uchylna nie jest tak bezpieczna. Do tego systemy ryglowania bramy zapewniają ochronę przed włamaniem niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bramę automatyczną czy obsługiwaną ręcznie.

 

Bramy uchylne Tczew Bramy uchylne Tczew Bramy uchylne Tczew
 
Katalog – bramy uchylne                       PDF